Adem Oklu Sosyal Medyadan Açıklama Yaptı "/>
asa
Haber
01 Haziran 2016 - Çarşamba 09:40
 
Adem Oklu Sosyal Medyadan Açıklama Yaptı
Denizli’de Paralel Devlet Yapılanması'na (PDY) yönelik dün yapılan operasyon kapsamında eski İl Özel İdare Genel Sekreteri Adem Oklu’da gözaltına alınanlar arasındaydı. Yapılan incelemeler sonrasında serbest bırakılan Oklu, sosyal medyadan açıklama yaptı.
DENİZLİ Haberi
Adem Oklu Sosyal Medyadan Açıklama Yaptı

Denizli'de dün gerçekleşen operasyonda Paralel Devlet Yapılanması kapsamında gözaltına alınan 8 kişiden biri olan Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Doğal Kaynaklar Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürü Adem Oklu gözaltına alınmasıyla ilgili sosyal paylaşım sitesinden bir açıklama yaptı.

Denizli'de yapılan son yerel seçimlerde Ak Parti'den Merkezefendi Belediye Başkan Aday Adayı da olan Adem Oklu açıklamasında, "Bugün densiz birinin iftiralarıyla emniyet müdürlüğümüzde yapılan iftiralara karşı bilgilendirmemizi yaptık sonrasında sağ salim evimize geri döndük. Kamu görevlilerimizin nazik kibar ve insani davranışlarıyla devletimizin güzel insanlar tarafından idare edildiğini gördük ve gurur duyduk. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Böyle bir günde bizi arayıp soran veya kalbinden ve gönlünden güzel duaları olan dostlarımda teşekkür ediyorum. Allah (cc) ün rahmeti bereketi üzerimize olsun. Allah'a emanet olunuz." dedi. 

Kaynak: Editör: Köksal İRER
Etiketler: Adem, Oklu, Sosyal, Medyadan, Açıklama, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı