Haber Detayı
07 Nisan 2019 - Pazar 13:25
 
Erkek Yüzük Modelleri
Yüzük; kadınların ve erkeklerin tarzlarını en iyi şekilde yansıtabildikleri ve şıklıklarına dikkat çektikleri en çok tercih edilen aksesuarlardan biridir
YAŞAM Haberi
Erkek Yüzük Modelleri

Erkeklerin yüzük parmaklarında ya da genellikle serçe parmaklarında kullanmayı tercih ettikleri yüzükler farklı modellerde üretilmektedir. Herkesin tarzını en iyi şekilde yansıtacak farklı tasarımlar mevcuttur. Daha önceden yüzüklerde klasik tasarımlar tercih edilirken, günümüzde ışıltısıyla dikkat çeken işlemeli ve oldukça marjinal gözüken yüzük alternatifleri bulunmaktadır. Tarzını kullandığı aksesuarlarıyla tamamlayan erkekler için taşlı modellerde bordo, zümrüt yeşili, siyah ve lacivert gibi pek çok renge sahip yüzükler tasarlanmaktadır. Son dönemlerde de oldukça fazla talep gören bu yüzükler işlemeli ve işlemesiz tasarımlarıyla da farklı modellerden oluşmaktadır. En çok tercih edilen oymalı ve taşlı modellerde en popüler sembollere de yer verilmektedir. Taş kullanılmayan erkek yüzük modellerinde Osmanlı tuğrası gibi semboller yer almaktadır. Birbirinden şık ve tarz yüzük seçeneklerine Mortaki.com kalite farkıyla siz de sahip olabilirsiniz.

 

Yüzükler her dönemde gerek kadınlar gerekse erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar olmuştur. Erkek yüzüklerinin kendine has tasarımları bulunmaktadır. Kadın yüzüklerine nazaran daha büyük taşlara sahiptir. Ve taşlı olan erkek yüzüklerinde fazla renk seçeneği kullanılmaz. Tercih edilen renkler genellikle bordo, zümrüt yeşili, siyah gibi koyu ve ağır renklerdir. Erkek yüzüklerinde özellikle koyu renklerin tercih edilme sebebi; kol saati, kol düğmesi, tespih gibi aksesuarların çoğunun renginin koyu olması ve bu aksesuarlarla yüzüklerin daha kolay kombine edilmesi içindir. Giyim tarzına göre yüzük seçen erkekler için diğer aksesuarlarıyla yüzüğün uyumlu olması oldukça önemlidir. Hem spor hem de klasik giyim tarzına uyum sağlayabilen koyu taşlı yüzükler, erkeklerin en çok tercih ettikleri modeller arasında bulunmaktadır. Mortakı, her stiline uyum sağlayabilecek en tarz yüzük seçeneklerini aksesuar tutkunlarının beğenisine sunmaktadır. 

 

Kişiye Özel Yüzük Tasarımları

Kadın ve erkekler için yüzükler hayatın her alanında kullanılabilen vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yüzükler hediye edildiğinde daha büyük bir anlam kazanırlar. Her hediye özeldir. Fakat kişiye özel olarak tasarlanan hediyeler, standart ürünlere nazaran çok daha fazla özeldir. Sevgilinize, annenize, en yakın arkadaşınıza ya da biricik dostunuza sahip olabileceği en değerli hediyeyi vermek istiyorsanız kişiye özel yüzükler tam da aradığınız niteliğe sahip! Kişiye özel kategorisi de kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmaktadır. İsim yazdırılabilen takılar, ismin baş harfinin yer aldığı takılar ve istenen tasarımın uzman kişiler tarafından hazırlandığı takılar bunlardan başlıcalarıdır. Sevdiklerinize kendilerini fazlasıyla özel htirecek seçeneklerden arasında yer alan kişiye özel üretim yüzükler unutulmaz bir hediye olacaktır. Öncelikle yüzük tasarımınızın amatör ya da profesyonel çizimini oluşturmanız gerekir. Tasarımda kullanılacak materyal ve malzemelerin neler olacağına karar verilir. Mortakı; gümüş, altın ve platiniummetaryalleri ve değerli ve yarı değerli tüm taşlarla çalışmaktadır. Ortaya çıkan tasarım onaylandıktan sonra sadekarlar tarafından tasarım üretilmeye başlanmaktadır. Ürün kusursuz olacak şekilde tasarlandıktan sonra müşteri onayı alınarak özenli bir şekilde kargoya verilmektedir. Kişiye özel olarak üretilen yüzükler sevdiklerinize kendilerini çok daha özel htirecek ve bir ömür boyu hediyenizi parmaklarında taşıyacaklar. 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Erkek, Yüzük, Modelleri, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir