Haber Detayı
01 Haziran 2016 - Çarşamba 14:06
 
Oğlumun Babası Hamzaoğlu'dur
Denizlispor’da Teknik Direktörlük yaptığı sırada Hamza Hamzaoğlu ile aşk yaşadığını iddia eden Sinem Yanmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile “Oğlumun babası Hamza Hamzaoğlu” diyerek futbol camiasını şok etti.
GÜNDEM Haberi
Oğlumun Babası Hamzaoğlu'dur

Sinem Yanmaz, salı gecesi kişisel Facebook adresinden iddiayı gündeme getirirken, herkese tek tek cevap vermektense bu yolu tercih ettiğini ve ’vicdanını rahatlattığını belirtti.

Sinem Yılmaz, "Soran soruşturan arkadaşlara tek tek cevap vermektense, ilk ağızdan net yazayım istedim. Beni tanıyanlar mizacım ve karakterimi bilir. Özüme, vicdanıma ters vuku bulan bu olayı tüm çıplaklığı ile gözler önüne sermek artık ruhen özgürlüğüm olacaktır. Hamza Hamzaoglu’nun oğlu Eşref Çınar Hamzaoglu’nun annesiyim. Oğlumun, annesi ve babası tarafından 5 yıldır meşrulaştırılamayışının sebebi Hamza Bey’in ailesi, çevresi, kariyeri, kişisel menfaatleri doğrultusunda sevgi ve saygı bağı ile şahsimin fedakƒrlığı idi. Bu yönde kendisinin doğru zamanı tarafımdan sabırla beklenmiş, oğlum ve benim hayatımızdan önce Hamza Bey’in öncelikleri gelmiştir. Ancak oğlum ve benim hayatım üzerine fütursuzca söylediği yalanının gün yüzüne çıkmasıyla hem kadın, hem anne olarak bunca yıllık gizli hayat mücadelesi ve hem oğlum hem kendi hayatımdan verdiğim fedakƒrlığın koca bir yalan uğruna olduğunun taze idraki ve acı tecrübesini yaşamaktayız. Beyefendi kişiliği ve karakteri ile sevilen, tarafımdan da bu yönüyle gurur duyulan Hamza Hamzaoğlu maalesef bilinenin aksine gösterdiği bu akıllara zarar tutumuyla beni hem bir kadın, hem de bir anne olarak manen tarifi mümkün olmayan şekilde yaralamış ve mağdur etmiştir" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Oğlumun, Babası, Hamzaoğlu'dur,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir