Haber Detayı
14 Haziran 2019 - Cuma 15:42
 
Pamukkale Belediyesi’nde İmar Barışı Mesaisi
PAMUKKALE BELEDİYESİ Haberi
Pamukkale Belediyesi’nde İmar Barışı Mesaisi

Kamuoyunda “İmar Barışı” olarak bilinen mevzuata aykırı yapılara yasal düzenleme ile ilgili başvuru süresi 15 Haziran Cumartesi günü sona erecek. Pamukkale Belediyesi’nin bu konuda hizmet veren “İmar Barışı Danışma Ofisi”nde cumartesi günü de hizmet verilecek.

 

Türkiye’de son 50 yılın en büyük sorununu çözmek amacıyla uygulanan“İmar Barışı” ile ilgili başvurular 15 Haziran Cumartesi günü sona erecek. Pamukkale Belediyesi’nin, vatandaşların başvurularını kolaylıkla yapabilmeleri için hizmete sunduğu “İmar Barışı Danışma Ofisi” hafta sonunda da mesai yapacak.

 

YSE’deki hizmet binasında bulunan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Mali Hizmetler Müdürlüğü ekipleri 15 Haziran Cumartesi günü saat 08.30 ile 16.30 saatleri arasında vatandaşlara hizmet verecek.“İmar Barışı Danışma Ofisi”nde,  “İmar Barışı nedir?”, “Kimlerin imar barışına ihtiyacı var?”, “İmar barışına nasıl başvurulur?” konularında bilgilendir yapılıyor. 31 Aralık 2017 tarihinden önce mevzuata aykırı olarak yapılan yapıları kapsayan ve vatandaşların e-devlet üzerinden başvuru yapıp, ruhsat alabildikleri İmar Barışı’na yapılan başvuru sonrası ortaya çıkan bedeli ödeme süresi ise 30 Haziran 2019’da dolacak.

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör:
Etiketler: Pamukkale, Belediyesi’nde, İmar, Barışı, Mesaisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir