Haber Detayı
30 Haziran 2018 - Cumartesi 15:57
 
Salda-Fest Marmaris coşkuyla başladı
TURİZM Haberi
Salda-Fest Marmaris coşkuyla başladı

10 binden fazla gencin buluştuğu Salda-Fest Marmaris Gençlik Festivali coşkuyla başladı. 4 gün sürecek festivalin ilk gününde Sattas, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Pera, Can Bonomo ve Selda Bağcan sahne aldı.

 

Türkiye’nin en büyük gençlik festivallerinden biri olmaya aday Salda Fest Marmaris Gençlik Festivali start verdi. Marmaris Çamlı Köy’de gerçekleştirilen festival Türkiye’nin dört bir yanından on binden fazla genci bir araya getirdi.

 

Ateş Böceği Derneği başta olmak üzere farklı üniversitelerin çevre ve sosyal sorumluluk kulüplerinin de gönüllü olarak destek verdiği dev organizasyon ilk kez düzenleniyor. THEF organizasyon tarafından gerçekleştirilen festival alanında çadırlı konaklama bölgeleri, yeme içme stantları ve etkinlik ve oyun alanları bulunuyor.

 

4 gün sürecek festivalin ilk gününde birbirinden ünlü sanatçı ve gruplar müzikseverlerle buluştu. Müzik dolu akşam, regy müziğin Türkiye’deki sevilen ismi Sattas ile başladı. Ardından Yüzyüzeyken Konuşuruz, Pera ve Can Bonomo sahne aldı.

 

Festivalin ilk gününde finali protest müzik sanatçısı Selda Bağcan yaptı. Binlerce hayranı, usta sanatçıya konser boyunca eşlik ederken Marmaris unutulmaz gecelerinden birini yaşadı.

 

Festivalde Hayko Cepkin’den Teoman’a, Yeni Türkü’den Ezhel’e birçok önemli isim ve grup da sahne alacak.

 

Kaynak: (D20HA) - DENİZLİ20HABER Editör: Köksal İRER
Etiketler: Salda-Fest, Marmaris, coşkuyla, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir