Haber Detayı
06 Haziran 2016 - Pazartesi 16:15
 
Zeybekci'den uçuş müjdesi!
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci 1 Haziran itibari ile iptal edilen İstanbul-Denizli gece uçuşlarının yeniden başlayacağı müjdesini verdi.
- Haberi
Zeybekci'den uçuş müjdesi!

Denizli Platformu Dönem Sözcüsü ve Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman KOCASERT, Türk Hava Yollarının 1 Haziran itibari ile iptal edilen İstanbul – Denizli gece uçuşu ile, Denizli – İstanbul erken uçuşlarının yeniden başlayacağı bilgisini paylaştı.

Kocasert: “Müjdeyi Sayın Bakanımızdan Aldık”

Kocasert açıklamasında şunları söyledi: “Bilindiği üzere, Denizli platformu olarak söz konusu seferlerin kalktığını öğrendiğimiz andan itibaren gerekli mercilere başvurularımızı gerçekleştirmiştik. Başta iş dünyası olmak üzere, Denizli açısından son derece önemli olan bu uçuşların kalkması açıkçası bizleri üzmüştü. Haziran başından bu yana ortaya çıkan durumun olumsuz etkilerini yaşamaya başlamıştık. Gerek bizler, gerekse yurt dışından gelen misafirlerimiz, uçak saatlerinin uygun olmayışından dolayı zaman kaybetmeye başladılar.

Son durumda, konu ile yakından ilgilenen Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’nin de katkıları ile müjdeli haberi ilk olarak bizzat kendisinden aldık. Denizli Platformu olarak desteklerinden ötürü kendisine müteşekkiriz.”

Yeni sefer saatlerinin, kısa süre sonra netleşmesi bekleniyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeybekci'den, uçuş, müjdesi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı sanalbasin.com üyesidir