ASAYİŞ (D20HA) - DENİZLİ20HABER.COM | Haber Girişi: 27.08.2021 - 16:33, Güncelleme: 27.08.2021 - 16:33

Denizli’de büyük uyuşturucu operasyonu

 

Denizli’de büyük uyuşturucu operasyonu

Denizli’de 200 polisin katıldığı uyuşturucu madde ticareti ve kullanan şahıslara yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 96 şüpheli yakalandı. Çok miktarda uyuşturucu, silah-tüfek, hassas terazi ve yüklü miktarda para ele geçirildi.
Denizli Emniyet Müdürlüğü, NARKOTİK ekiplerinin il genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahısların tespiti ile yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda; uyuşturucu madde kullandığı tespit edilen 71 şüpheli şahıs yakalandı. Şüpheli şahısların uyuşturucu maddeyi temin ettikleri şüphelilerin yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen planlı ve titiz çalışmalar neticesinde düzenlenen operasyonlarda, 4 şüpheli şahıs yakalandı. “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adli makamlara sevk edilen 4 şüpheli şahıs tutuklandı. Genişletilen çalışmalarda, uyuşturucu madde ticareti yaptığı anlaşılan şüphelilerin yakalanmasına yönelik 200 polisin katılımı ve havadan Drone desteği ile 25 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonlarda 21 şüpheli şahıs yakalandı. Şüphelilerin ikamet ve iş yerlerinde yapılan aramalarda; satışa hazır vaziyette paketlenmiş çok sayıda uyuşturucu madde, 10 adet ruhsatsız tüfek,6 adet ruhsatsız tabanca ile çok sayıda mermi,  4 adet hassas terazi ve çelik kasa içerisinde saklanan uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 270 bin TL’ ye el konuldu. Düzenlenen operasyonlar neticesinde, “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanan ve cezaevinde bulunan 4 şüpheli şahıs ile birlikte toplam 25 şüpheli şahıs yakalanmış, haklarında adli makamlarca işlem yapıldı.
Denizli’de 200 polisin katıldığı uyuşturucu madde ticareti ve kullanan şahıslara yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda 96 şüpheli yakalandı. Çok miktarda uyuşturucu, silah-tüfek, hassas terazi ve yüklü miktarda para ele geçirildi.

Denizli Emniyet Müdürlüğü, NARKOTİK ekiplerinin il genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahısların tespiti ile yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen çalışmalarda; uyuşturucu madde kullandığı tespit edilen 71 şüpheli şahıs yakalandı. Şüpheli şahısların uyuşturucu maddeyi temin ettikleri şüphelilerin yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen planlı ve titiz çalışmalar neticesinde düzenlenen operasyonlarda, 4 şüpheli şahıs yakalandı. “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adli makamlara sevk edilen 4 şüpheli şahıs tutuklandı.

Genişletilen çalışmalarda, uyuşturucu madde ticareti yaptığı anlaşılan şüphelilerin yakalanmasına yönelik 200 polisin katılımı ve havadan Drone desteği ile 25 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonlarda 21 şüpheli şahıs yakalandı. Şüphelilerin ikamet ve iş yerlerinde yapılan aramalarda; satışa hazır vaziyette paketlenmiş çok sayıda uyuşturucu madde, 10 adet ruhsatsız tüfek,6 adet ruhsatsız tabanca ile çok sayıda mermi,  4 adet hassas terazi ve çelik kasa içerisinde saklanan uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 270 bin TL’ ye el konuldu.

Düzenlenen operasyonlar neticesinde, “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanan ve cezaevinde bulunan 4 şüpheli şahıs ile birlikte toplam 25 şüpheli şahıs yakalanmış, haklarında adli makamlarca işlem yapıldı.

Denizli HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
bbd esnaf destek
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.