Gürlesin:“Ramazan bereket getirsin” "/>
asa
Haber
03 Haziran 2016 - Cuma 10:23
 
Gürlesin:“Ramazan bereket getirsin”
Denizli Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 11 ayın sultanı Ramazan ayı ile ilgili olarak mesaj yayınladı. “Rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan ramazan ayına erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Gürlesin, “Ramazan ayı sadece oruç tutma değil paylaşma ayıdır” dedi.
DİĞER Haberi
Gürlesin:“Ramazan bereket getirsin”

Pazar gecesi kılınacak teravih namazı ile başlayacak olan Ramazan ayı ile ilgili olarak Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin yazılı bir mesaj yayınladı. “11 ayın sultanı Ramazan ayına bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Gürlesin mesajında şu görüşlere yer verdi, “Ramazan Ayı sadece oruç tutmak, sahura kalkmak değildir. Hoşgörünün, barışın, sevginin, yardımlaşma ve paylaşmanın ayıdır. Ramazan Ayının ülkemizde yaşanan acı olayların geride kalması için milletçe bütünleşeceğimiz, barışın etrafında kenetleneceğimiz bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Ruhların arındığı, kalplerin parıldadığı, suçların ve günahların azaldığı bu mübarek aydaki bu fırsatı iyi değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu vesile ile başta Pamukkaleli ve Denizlili vatandaşlarımız olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutluyor, bu mübarek ayın, bereket, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum”.

Gürlesin ayrıca, Ramazan ayı nedeniyle Pamukkale Belediyesi olarak çeşitli organizasyonlarla vatandaşların bu manevi dönemi dolu dolu geçirmesini sağlamak istediklerini de ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gürlesin:“Ramazan, bereket, getirsin”,
Yorumlar
Haber Yazılımı