Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Beklenmedik bir maddi harcamanız olabilir. Duygusal olarak hızlı karar almadan önce mantığınızla da sağlamasını yapmalısınız. Bazı konularda yeni adımlar atacaksınız.İç sesinize güven duyun.
Boğa
Yakın çevre ilişkilerinizde bazı kırgınlıklarınızı bugün konuşmak isteyebilirsiniz. Umutlarınızı insanların kötü düşüncelerine karşı yitirmemelisiniz. Herkes istediği gibi düşünebilir. Sadece sizler bazı konularda daha az konuşmayı seçmelisiniz. Unutmayın her laf kendi sahibinden çoğalır.
İkizler
Duygularınızı kontrol edemeyeceksiniz. Kendinize olan güveninizi bir anlık sağlayarak hislerinizi hoşlandığınız kişiye açıklayabilirsiniz. Ya da kızgın olduğunuz kişiye tüm içinizdekileri konuşma isteğiniz artabilir.Temkinli olun.
Yengeç
Arkadaş çevreniz de beklenmedik duygusal tepkiler alabilirsiniz. Nedenlere anlam veremeden suçu kabul etmek zorunda kalabilirsiniz.Bazı konularda belkide çok duyarsızca davrandınız bunu yeniden düşünün.
Aslan
 Çalışma ortamınızda ani gelişen sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Duygusal çözümler aramak yerine mantığınıza uygun düşünceleri değerlendirmeleriniz.İyi bir yolda yeni bir düşünceyle gidiyorsunuz kendinize güven duyun.
Başak
Duygusal olarak yer değişikliğine ihtiyaç duyuyorsunuz. Artık yeni bir değişime hazırsınız.Taşınma,yer değişimi gibi konularınız hayatınızda oldukça önemli değerler taşıyacak. Kimin ne düşündüğünü düşünmekten vazgeçin.
Terazi
Psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeniz için günü alışverişe ayırabilirsiniz. Ya da yeni bir düzünleme yapmak doğru bir karar olabilir.Kredi,borçlar alacaklar günün sizi en meşgul edecek konusu olacak.
Akrep
Partnerinizin beklenmedik isteklerine şaşıracaksınız. Kabul edip etmeme noktasında kararsızlık yaşayabilirsiniz.Yeni bir yöne çekiliyorsunuz. Bugün bazı başlangıçları yaparken daha fazla kendinize inanın.
Yay
Sağlığınızı ihmal ediyorsunuz. Hormonal bazı rahatsızlıklar belkide sizi duygusal iniş çıkışlara götürüyor olabilir. Kontrollerinizi ihmal etmeyin. İş hayatınızda bir istikrar yakalayacaksınız sadece sabırlı olun.
Oğlak
Sosyal ortamda kendinizi duygusal biri olarak kanıtlamaya çalışabilirsiniz. Üzerinizde yapmacık duran her davranış samimiyeti kaybettirebilir.
Kova
Aile büyüklerinize manevi destek olmanız gerekebilir. Sizlerin görüş ve düşüncelerinize saygı duyuyorlar.Ailenizle ilgili yaşanacak gelişmelere karşı daha özverili ve yardımsever olmayı deneyin.
Balık
İletişim kurduğunuz kişilere küçük sürprizler hazırlamak istiyorsunuz. Sevginizi somut olarak yansıttığınızda sevilebileceğinizi düşünüyorsunuz.İş hayatınızda bugün alabileceğiniz bir teklif sizleri yeni bir başlangıca taşıyabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.